Dla Mediów

Witamy na stronie „Dla mediów” Zakładu Szkolenia Aktywnych (ZSA). Ta strona jest źródłem informacji dla przedstawicieli mediów i wszystkich, którzy szukają informacji na temat naszej instytucji.

Witamy na stronie „Dla mediów” Zakładu Szkolenia Aktywnych (ZSA) logo

Informacje Prasowe

Znajdziesz tu najświeższe informacje prasowe dotyczące ZSA w Krakowie, a także nasze archiwum informacji prasowych. Udostępniamy zarówno aktualne wiadomości, jak i starsze artykuły dla tych, którzy szukają więcej informacji o naszej historii i ewolucji.

Materiały do Pobrania

Oferujemy również różne materiały do pobrania, takie jak logotypy, zdjęcia z naszych wydarzeń i biografie naszego personelu szkoleniowego. Te zasoby zostały stworzone, aby ułatwić Ci pracę i zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby dokładnie i skutecznie opowiedzieć o naszej instytucji.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na pytania, zorganizować wywiady lub dostarczyć dodatkowe materiały, które mogą być potrzebne.

Zakład Szkolenia Aktywnych z zaangażowaniem współpracuje z mediami, aby zapewnić dokładne, aktualne i interesujące informacje. Jesteśmy zawsze gotowi pomóc i czekamy na Twój kontakt!